Obóz rowerowy dla dorosłych w Kluszkowcach

Obóz rowerowy dla dorosłych w Kluszkowcach

Jak trenować, to z najlepszymi! Wpadaj na nasz obóz dla dorosłych w Kluszkowcach i wskocz na zupełnie nowy poziom pod okiem Mistrzów Polski w downhill’u. Doświadczona kadra instruktorska zapewni Ci wrażenia z najwyższej półki, a ekipa rowerowych znajomych zmotywuje Cię do pokonywania własnych granic i przełamywania strachu.

Obóz rowerowy dla dorosłych został stworzony z myślą o każdym rowerzyście, który chce nabrać pewności w jeździe i podszkolić się pod okiem najlepszych specjalistów. To będzie coś więcej niż nudne rowerowe szkolenie. Wprowadzimy was w ekstremalny świat, którego nie zobaczycie na youtube’owych poradnikach. Z nami poznacie każdy aspekt kolarstwa. Od solidnego treningu na ciężkich technicznych sekcjach, po wieczorną regenerację przy “odpowiednich” napojach nawadniających…

Najwięcej czasu spędzimy rzecz jasna na rowerach. Do dyspozycji będziemy mieć kilka tras o różnym poziomie trudności. Dzięki temu progres będzie rósł stopniowo, a trenerzy opracują poszczególne elementy jeden po drugim bez zbędnego pośpiechu. Takie podejście umożliwia dokładna weryfikację umiejętności, pracę nad poprawą złych nawyków i spokojne wypracowywanie postępów. Szkolimy rowerzystów już od kilkunastu lat i wszystko wskazuje na to, że nasze podejście bardzo dobrze się sprawdza! 

Zajęcia prowadzone będą w małych grupach, a riderzy dopasowani zostaną zgodnie z poziomem zaawansowania. Dzięki temu każdego uczestnika możemy potraktować indywidualnie i w pełni skupić się na jego progresie!