Jak wybrać obóz

Nasze obozy prowadzimy już od paru dobrych lat. Co roku na kilku różnych turnusach szkolimy dorosłych oraz dzieci i młodzież. Zebrane doświadczenie umożliwiło nam opracowanie programów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych podopiecznych. Niezależnie od tego, czy szkolimy dzieciaki w wieku szkolnym, progresujemy na obozach dla dorosłych lub spotykamy się na obozach TYLKO dla kobiet, zawsze działamy w pełni profesjonalnie i po prostu dobrze się z wami bawimy! 

W naszej ofercie znajdziecie kilka różnych typów obozów w różnych lokalizacjach. Tego typu wyjazdy są dla wielu osób kolejnym naturalnym krokiem po zaliczeniu pierwszego szkolenia pod naszym okiem. Niektóre obozy są krótsze i trwają weekend lub kilka dni, a inne są dłuższe i wymagają większego zaangażowania. W swojej ofercie mamy obozy tylko dla młodzieży oraz tylko dla kobiet oraz wyjazdy dla wszystkich – niezorientowane na płeć czy wiek. Takie zróżnicowanie wpływa na efektywność treningów i pozwala stworzyć atmosferę, dzięki której każdy uczestnik obozu czuje się pewnie i może z dużą dozą spokoju przekraczać kolejne granice. 

Obóz rowerowy Bike Camp został stworzony z myślą o dzieciach i młodzieży, która chce spędzić wakacje aktywnie i z pasją. Naszą propozycją jest rower i to zjazdowy! Na Bike camp zapraszamy dziewczęta i chłopców w wieku od 8 do 16 lat. Jedyne czego wymagamy od uczestników obozu to otwarta głowa i pozytywne nastawienie. Jeśli już jeździcie to świetnie, jeśli nie – spokojna głowa, właśnie po to jesteśmy.

Nasze obozy rowerowe zostały stworzone z myślą o każdym rowerzyście, który chce nabrać pewności w jeździe i podszkolić się pod okiem najlepszych specjalistów. To będzie coś więcej niż nudne rowerowe szkolenie. Wprowadzimy was w ekstremalny świat, którego nie zobaczycie na youtube’owych poradnikach. Z nami poznacie każdy aspekt kolarstwa. Od solidnego treningu na ciężkich technicznych sekcjach, po wieczorną regenerację przy “odpowiednich” napojach nawadniających…

Od kilku lat organizujemy obozy tylko dla kobiet. Co roku przyjeżdżają do nas aktywne dziewczyny, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z kolarstwem górskim lub udoskonalić posiadane umiejętności na bikepark’owych trasach i leśnych singletrackach. Podczas szkoleń nasi instruktorzy udzielą Wam mnóstwo profesjonalnych wskazówek i sprawią, że będziecie jeździć szybciej, pewniej i bezpieczniej bezpieczniej, a w efekcie z większą przyjemnością pokonywać coraz to trudniejsze trasy. Wspólnie zadbamy o komfortową atmosferę, która umożliwi bezpieczne progresowanie, a po zajęciach spędzimy czas na dodatkowych atrakcjach.

Zapisz się!

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o dostępnych terminach i dowiesz się więcej o miejscach, w których organizujemy nasze obozy. Kliknij w wybrany moduł i poznaj szczegółowy plan wybranych zajęć!

Regulaminy

Wypożycz sprzęt

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z rowerową ekstremą i chcesz spróbować swoich sił, ale nie masz odpowiedniego sprzętu, daj nam znać. Na nasze obozy możemy Ci udostępnić sprzęt z naszej wypożyczalni. Najnowsze rowery enduro są do Twojej dyspozycji! (Jeśli nie jarają Cię szkolenia, wpadnij do naszej siedziby w Zakopanem i wypożycz rower elektryczny Specialized na górską wycieczkę)

ILOŚĆ DNI/ROWER KELLYS SPECIALIZED E-BIKE
1 100 150 200
2 170 250 300

  Co dalej – Twoja „ścieżka kariery”

  Jako Specialized MTBacademy organizujemy szkolenia, obozy, zagraniczne wyjazdy i eskapady w najbardziej egzotyczne rowerowe miejscówki. Gdy zaliczysz swoje pierwsze szkolenie, możesz rozwijać się dalej na kilkudniowych obozach w polskich bikeparkach lub polecieć z nami na „wypad dla lotników” do jednej z europejskich miejscówek. Jeśli jesteś prawdziwym łowcom rowerowych przygód i marzy Ci się wycieczka o jakiej większość twoich rowerowych kumpli nawet nie śniła, sprawdź nasze wycieczki do Maroko, Gruzji, czy Nepalu!

  Pora na przygodę!

  WYJAZD
  DO MAROKO

  WYJAZD
  DO NEPALU

  Instruktorzy

  Poznaj nas lepiej – dowiedz się z kim jeździsz na zajęciach!

  Krystian Basiaga

  Instruktor

  Szymon Syrzistie

  Instruktor & Założyciel

  Szymon Tasz

  Instruktor

  Tomasz Kostołowski

  Kierownik wypraw & Instruktor

  Mateusz Stoch

  Instruktor

  Maciej Jodko

  Instruktor

  Łukasz Madej

  Instruktor

  Sebastian Wnęk

  Instruktor

  Poradniki (newsy)

  Jeśli ciekawi cię na czym, gdzie i dlaczego jeździmy, to koniecznie sprawdź sekcję „Newsy”. Opisujemy w niej sprzęt, który mamy przyjemność testować, zdajemy relację z naszych zagranicznych wyjazdów i opisujemy miejscówki, które uda nam się odwiedzić. Na naszej stronie pojawiają się też teksty poradnikowe, w których omawiamy wybrane ćwiczenia i podpowiadamy jak zrobić progres na rowerze. Jeśli chcesz być na bieżąco, trzymaj rękę na pulsie i regularnie odwiedzaj naszą stronę! 

  Poradnik: Jak spakować plecak na rower – 10 rzeczy, które mogą Ci się przydać

  Wyobraź sobie sytuację: jesteś na najbardziej kozackiej miejscówce, na jakiej kiedykolwiek byłeś. Jeździ ci się wyśmienicie, a żadna hopa nie jest Ci straszna. Mija kolejna godzina, a ty postanawiasz pójść coś przekąsić w schronisku do którego właśnie dotarłeś. Najedzony wracasz na trasy i na pierwszym zakręcie okazuje się, że łapiesz flaka. Sięgasz do swojego plecaka, [...]

  Otwieramy nabór do klubu rowerowego MTBAcademy!

  Od kilku tygodni szykowaliśmy się na ponowne otwarcie zapisów do naszego klubu i w końcu ruszamy! Na ten rok (tak, będziemy trenować przez 12 miesięcy) przygotowaliśmy zupełnie nowy harmonogram, wydłużone treningi i całą masę dodatkowych atrakcji. Nabór do wszystkich grup w Krakowie i Zakopanem jest już otwarty, a limit miejsc jest ograniczony. Rejestrujcie się na [...]

  Poznaj nas – krótka historia MTBAcademy

  Kim jesteśmy? Specialized MTBAcademy to największa w Polsce, w pełni profesjonalna rowerowa akademia. Obecnie w naszej ekipie jeździ już prawie 20 wykształconych specjalistów, którzy przez lata, zbierali doświadczenie startując w międzynarodowych zawodach, uczestniczyli w kursach i organizowali obozy rowerowe na terenie całej Europy. Nieskromnie powiemy, że na polskim rynku jesteśmy nowatorami, którzy szkolą nowych amatorów [...]