Jak wybrać wyjazd

Nasze szkolenia prowadzimy już od paru dobrych lat. Co roku w naszych zajęciach udział bierze kilkuset rowerzystów i rowerzystek z całej Polski. Zebrane doświadczenie umożliwiło nam opracowanie programu, który bazuje na indywidualnym podejściu i dostosowaniu najbardziej efektywnych ćwiczeń do odpowiadających im problemów. 

Jeśli jesteś poszukiwaczem singli, których nie znajdziesz na mapie i przy okazji chcesz nauczyć się technicznych aspektów jazdy E-MTB, to koniecznie musisz wziąć udział w jednej z naszych e-bike’owych przygód! Poza techniczną stroną jazdy, w trakcie wycieczek przeprowadzimy Cię przez najpiękniejsze polskie szlaki rowerowe, które wyróżniają się niepowtarzalnym klimatem i niesamowitymi widokami. W naszej ofercie znajdziesz między innymi wypady na beskidzkie single oraz wycieczkę na najbardziej klimatyczne słowackie trasy rowerowe. W planie mamy przede wszystkim dobrą zabawę na rowerach, ale podczas wyjazdów nie zabraknie też elementów szkoleniowych, które z całą pewnością ucieszą bardziej ambitnych rowerzystów!

W trakcie wycieczki przeniesiemy się do krainy łąk leżących w obrębie najmniej znanej części Beskidu Sądeckiego, czyli Gór Lubowelskich, a także przejedziemy przez najsłynniejszą rowerową pętle po Małych Pieninach. Legendy głoszą, że sam Bill Gates robił tutaj zdjęcia do tapet z Windows’a

Jeśli oprócz techniki jazdy na singlach interesują Cię przepiękne widoki, dzika natura i odludne szlaki, to ta wycieczka jest właśnie dla Ciebie! Przeniesiemy się do kraju, w którym szczęście mierzone jest w kawałkach smażonego „syra”, a w żyłach jego mieszkańców zamiast krwi płynie Kofola. Witaj na Słowacji! 

Jeśli jesteś poszukiwaczem singli, których nie znajdziesz na mapie i przy okazji chcesz nauczyć się technicznych aspektów jazdy E-MTB, to koniecznie musisz wziąć udział w tej przygodzie! Poza techniczną stroną jazdy, poznasz tak zwaną Wielką Trójcę Beskidu Sądeckiego, czyli trzy niesamowite single ukryte w lasach Pasma Radziejowej.

Zapisz się!

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o dostępnych terminach i dowiesz się więcej o miejscach, w których organizujemy nasze obozy. Kliknij w wybrany moduł i poznaj szczegółowy plan wybranych zajęć!

2022

2023

Transalp
Wyprawa E-Bike

Lipiec 2023
Szczegóły Wkrótce

Regulaminy

Wypożycz sprzęt

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z rowerową ekstremą i chcesz spróbować swoich sił, ale nie masz odpowiedniego sprzętu, daj nam znać. Na nasze obozy możemy Ci udostępnić sprzęt z naszej wypożyczalni. Najnowsze rowery enduro są do Twojej dyspozycji! (Jeśli nie jarają Cię szkolenia, wpadnij do naszej siedziby w Zakopanem i wypożycz rower elektryczny Specialized na górską wycieczkę)

 

ENDURO DOWNHILL MTB E-BIKE
1 dzień 200 PLN 200 PLN 89 PLN 299 PLN
Kask Ochraniacze Łokci Ochraniacze kolan Zbroja
1 dzień  35 PLN 20 PLN 20 PLN 30 PLN

 

Dowiedz się więcej o naszej ofercie: 

  Co dalej – Twoja „ścieżka kariery”

  Jako Specialized MTBacademy organizujemy szkolenia, obozy, zagraniczne wyjazdy i eskapady w najbardziej egzotyczne rowerowe miejscówki. Gdy zaliczysz swoje pierwsze szkolenie, możesz rozwijać się dalej na kilkudniowych obozach w polskich bikeparkach lub polecieć z nami na „wypad dla lotników” do jednej z europejskich miejscówek. Jeśli jesteś prawdziwym łowcom rowerowych przygód i marzy Ci się wycieczka o jakiej większość twoich rowerowych kumpli nawet nie śniła, sprawdź nasze wycieczki do Maroko, Gruzji, czy Nepalu!

  Pora na przygodę!

  WYJAZD
  DO MAROKO

  WYJAZD
  DO NEPALU

  Instruktorzy

  Poznaj nas lepiej – dowiedz się z kim jeździsz na zajęciach!

  Krystian Basiaga

  Instruktor

  Szymon Syrzistie

  Instruktor & Założyciel

  Szymon Tasz

  Instruktor

  Tomasz Kostołowski

  Kierownik wypraw & Instruktor

  Mateusz Stoch

  Instruktor

  Maciej Jodko

  Instruktor

  Łukasz Madej

  Instruktor

  Sebastian Wnęk

  Instruktor

  Poradniki (newsy)

  Jeśli ciekawi cię na czym, gdzie i dlaczego jeździmy, to koniecznie sprawdź sekcję „Newsy”. Opisujemy w niej sprzęt, który mamy przyjemność testować, zdajemy relację z naszych zagranicznych wyjazdów i opisujemy miejscówki, które uda nam się odwiedzić. Na naszej stronie pojawiają się też teksty poradnikowe, w których omawiamy wybrane ćwiczenia i podpowiadamy jak zrobić progres na rowerze. Jeśli chcesz być na bieżąco, trzymaj rękę na pulsie i regularnie odwiedzaj naszą stronę! 

  Poradnik: Jak spakować plecak na rower – 10 rzeczy, które mogą Ci się przydać

  Wyobraź sobie sytuację: jesteś na najbardziej kozackiej miejscówce, na jakiej kiedykolwiek byłeś. Jeździ ci się wyśmienicie, a żadna hopa nie jest Ci straszna. Mija kolejna godzina, a ty postanawiasz pójść coś przekąsić w schronisku do którego właśnie dotarłeś. Najedzony wracasz na trasy i na pierwszym zakręcie okazuje się, że łapiesz flaka. Sięgasz do swojego plecaka, [...]

  Otwieramy nabór do klubu rowerowego MTBAcademy!

  Od kilku tygodni szykowaliśmy się na ponowne otwarcie zapisów do naszego klubu i w końcu ruszamy! Na ten rok (tak, będziemy trenować przez 12 miesięcy) przygotowaliśmy zupełnie nowy harmonogram, wydłużone treningi i całą masę dodatkowych atrakcji. Nabór do wszystkich grup w Krakowie i Zakopanem jest już otwarty, a limit miejsc jest ograniczony. Rejestrujcie się na [...]

  Poznaj nas – krótka historia MTBAcademy

  Kim jesteśmy? Specialized MTBAcademy to największa w Polsce, w pełni profesjonalna rowerowa akademia. Obecnie w naszej ekipie jeździ już prawie 20 wykształconych specjalistów, którzy przez lata, zbierali doświadczenie startując w międzynarodowych zawodach, uczestniczyli w kursach i organizowali obozy rowerowe na terenie całej Europy. Nieskromnie powiemy, że na polskim rynku jesteśmy nowatorami, którzy szkolą nowych amatorów [...]