KURSY SZKOLENIA I OBOZY ROWEROWE W KRAKOWIE, BIAŁCE, SZAROWIE, KLUSZKOWCACH

KURS, OBÓZ CZY WYPRAWA?

Filtrowanie Kursów

Filtrowanie Kursów

1 kurs found

Miejsca
Poziom

Kadra

Szymon Harasimowicz

Instruktor rowerowy

Z rowerową zajawką związany od ponad 25 lat. Na swoim koncie posiada wygraną festiwalu Joy Ride z 2010 roku. W pracy trenera skupia się przede wszystkim na poprawie techniki i odblokowywaniu się na coraz trudniejsze rowerowe zadania

Jakub Papierz

Instruktor rowerowy

W 2008r. przesiadł się z motocykla motocross’owego na rower i regularnie startował w zawodach downhill’owych gdzie wskakiwał na podium pucharu polski. Aktualnie najchętniej spędza czas w powietrzu podczas dużych skoków na Air Line’ach.

Krystian Basiaga

Instruktor rowerowy

Jak wybrać szkolenie

 

 

NOWICJUSZ

Na szkoleniu podstawowym skupiamy się na wypracowaniu poprawnej pozycji i opanowaniu podstawowych skillsów, takich jak poprawne hamowanie, skręcanie, pokonywanie nierówności i pompowanie. Pokazujemy ćwiczenia, dzięki którym każdy uczestnik może się samodzielnie rozwijać i tłumaczymy jak powinna wyglądać „rowerowa edukacja”, byśmy mogli cieszyć się swoją zajawką długo i bez niepotrzebnych kontuzji. Poza teorią i ćwiczeniami nie brakuje też praktyki na trasach. Nudy nie będzie, tego możecie być pewni!

 

 

ŚREDNIAK

Poziom średni poświęcony jest riderom i riderkom, którzy przejeździli już „kilka” dni na rowerze i czują, że chcą się rozwijać, ale nie specjalnie wiedzą jak to zrobić. To szkolenie rozpoczynamy od wyeliminowania złych nawyków, które ZAWSZE się pojawiają. Przypominamy podstawy opracowane na szkoleniu podstawowym i zdecydowaną większość czasu spędzamy na praktycznych ćwiczeniach na trasach. Rozkręcamy się z bunny hopem i manualem, który na szkoleniu podstawowym jest tylko krótko omówiony. Pracujemy nad umiejętnościami, które przydają się na trudniejszych, technicznych trasach. No i oczywiście, POWOLI zabieramy się za skakanie.

 

 

MISTRZ

Szkolenie zaawansowane poświęcone jest dla osób, które mają za sobą kilka sezonów w siodle, ale do tej pory bazowały głównie na metodzie prób i błędów. Jeśli próbujesz jeździć coraz szybciej i pewniej, ale na drodze do rozwoju napotkałeś(aś) ścianę, to najwyższa pora na nasze szkolenie. Jak już pisaliśmy, mamy w swojej ekipie byłych Mistrzów Polski w zjeździe, którzy dosłownie zjedli zęby na kolarstwie górskim. Na pewno bardzo szybko wyłapią w czym tkwi problem i udzielą Ci wskazówek, które umożliwią dalszy rozwój. Podobnie jak w przypadku poziomu średniego, sprawdzimy Wasze nawyki, popracujemy nad detalami i zdecydowaną większość czasu spędzimy na praktycznych ćwiczeniach w terenie.

Opinie

CHCESZ POPRACOWAĆ NAD SWOIMI UMIEJĘTNOŚCIAMI INDYWIDUALNIE?

Jeśli ciekawi cię na czym, gdzie i dlaczego jeździmy, to koniecznie sprawdź sekcję „Newsy”.