Voucher prezentowy MTB Academy

Voucher prezentowy MTB Academy to idealny prezent dla aktywnej osoby w każdym wieku, która szuka nieprzeciętnych emocji! Wystarczy, że wybierzesz co ma zawierać pakiet (sprawdź zakładkę „cena”). My po wpłaceniu należności wyślemy do Ciebie voucher w wersji gotowej do druku lub pocztą.

Szkolenia dla początkujących skierowane są do osób początkujących chcących nauczyć się elementarnych podstaw techniki jazdy. Zakres szkoleń obejmuje ustalenie prawidłowej pozycji na rowerze, balans ciałem, prawidłowe pokonywanie przeszkód na trasie. Płynne i pewne pokonywanie zakrętów, dobieranie odpowiednich linii przejazdu, prawidłowe hamowanie oraz tzw. pompowanie, czyli wykorzystywanie ukształtowania terenu do nabierania prędkości. Dopracowanie wszystkich tych elementów pozwoli na pewną i płynną jazdę w każdym możliwym terenie.

Szkolenia dla średnio-zaawansowanych przeznaczone są dla osób, które ukończyły szkolenia dla początkujących lub jeżdżą na rowerze górskim już od dłuższego czasu i chciałyby poprawić swoją technikę. Największą zaletą szkoleń odbywających się w bikeparku jest możliwość korzystania z wyciągu krzesełkowego. Dzięki czemu zaoszczędzisz sporo siły i czasu, a rezerwy mocy wykorzystasz w 100% na doskonalenie techniki jazdy! Gwarantujemy, że po dwóch dniach bikepark będzie Twoim placem zabaw!