Women’s Trail Days – Szkolenie rowerowe dla kobiet

Szkolenie dla kobiet – Women’s Trail Days

Wydarzenie szkolenie rowerowe dla kobiet – Woman’s Trail Days – to nietypowe szkolenie rowerowe przygotowane tylko dla kobiet. W sezonie 2021 zorganizujemy już czwartą edycję cieszącego się wielkim zainteresowaniem eventu! Nasze szkolenie odbędzie się w Bikeparku w Kluszkowcach, gdzie poza profesjonalną bazą szkoleniową kursantki będą mogły korzystać z komfortowego Hotelu, Sauny i wielu innych atrakcji. Poza kilkunastoma godzinami szkoleń, planujemy wieczorne integracje, wideo-analizy, a nawet klimatyczne, rowerowe kino.

Women’s Trail Days Wydarzenie skierowane tylko do kobiet, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z kolarstwem górskim lub udoskonalić posiadane umiejętności na bikepark’owych trasach i leśnych singletrackach. Zajęcia prowadzone będą w małych grupach, a riderki dopasowane zostaną zgodnie z poziomem zaawansowania. Dzięki temu każdą uczestniczkę możemy potraktować indywidualnie i w pełni skupić się na jej progresie!

Żeby osiągnąć maksymalną efektywność szkoleń i usprawnić logistykę, wszystkie zajęcia przeprowadzimy na trasach w lokalnym bikeparku w Kluszkowcach. 

Góra Wdżar, na której zbudowane są trasy, to jedna z najpiękniejszych miejscówek w Polsce. Niezwykły widok na Tatry, jezioro Czorsztyńskie i zróżnicowaną roślinność sprawia, że aktywny wypoczynek na rowerze nabiera zupełnie nowego wymiaru. W Kluszkowcach oddycha się inaczej! (zwłaszcza w trakcie pełnych adrenaliny zajęć)

Do dyspozycji mamy 4 trasy o różnym stopniu zaawansowania, a także szybki nowoczesny wyciąg, dzięki któremu nasze zajęcia są niezwykle wydajne. (poznaj szczegóły bikeparku