Opis

Nasze szkolenia prowadzimy już od paru dobrych lat. Co roku w naszych zajęciach udział bierze kilkuset rowerzystów i rowerzystek z całej Polski. Zebrane doświadczenie umożliwiło nam opracowanie programu, który bazuje na indywidualnym podejściu i dostosowaniu najbardziej efektywnych ćwiczeń do odpowiadających im problemów. 

Szkolenie indywidualne to najbardziej efektywna forma pracy nad własnymi umiejętnościami. Gdy instruktor może poświęcić Ci 100 % swojej uwagi, twoje skillsy rozwijają się w mgnieniu oka. Z każdą kolejną godziną przełamujesz się do nowych umiejętności, budujesz poprawne nawyki i wzmacniasz pewność siebie. Jedyne czego na zajęciach wymagają nasi instruktorzy to otwarta głowa i pozytywne nastawienie. Z całą resztą bez problemu sobie poradzimy! 

Wybierz to szkolenie jeśli: 

 • chcesz poprawić efektywność rowerowych treningów 
 • chcesz nauczyć się wykorzystywać potencjał swojego roweru
 • chcesz nauczyć się jak bezpiecznie pokonywać trasy rowerowe o różnym poziomie zaawansowania 
 • chcesz ograniczyć złe nawyki, które nabrałeś(aś) w pierwszych miesiącach nauki
 • nie wiesz, czego jeszcze nie umiesz

Dostępne Lokalizacje

Kraków

Doskonalenie techniki jazdy enduro

Szkolenia w Lasku Wolskim lub Lesie Tynieckim na trasach o różnym poziomie trudności – w zależności od zapotrzebowania ćwiczenia na poszczególnych elementach takich jak skocznie, zakręty, stromsze ścianki.

Zakopane

Szkolenia z elementami wycieczek na pobliskich trasach. W zależności od zainteresowania oraz poziomu kursanta, wprowadzanie elementów takich jak skoki, czy zjazdy po technicznych sekcjach z kamieniami i korzeniami.

Kluszkowce

Szkolenia na bikeparkowych trasach o różnym poziomie trudności. Początkujący – trasa zielona, osoby średnio-zaawansowane – trasa niebieska (air line) i single enduro. Efektywność szkolenia zwiększa wyciąg! 

Szczegóły

Dlaczego szkolenie indywidualne? A no właśnie dlatego, żeby jak najszybciej zrobić progres. W naszej ekipie pracują bardzo doświadczeni riderzy, którzy mają na swoim koncie tytuły Mistrzów Polski w kilku różnych dyscyplinach grawitacyjnych.

Ostatnie kilkanaście lat spędziliśmy na opracowaniu własnego systemu szkoleniowego. Efekty ćwiczeń i udzielanych wskazówek widzimy gołym okiem zwłaszcza na zajęciach, na których 100% uwagi poświęcamy jednej osobie. Szkolenia indywidualne pomagają zrozumieć mniej doświadczonym riderom czego jeszcze muszą się nauczyć, a my jako instruktorzy staramy się wyznaczyć kierunek dalszego rozwoju kursantów. 

Zajęcia indywidualne świetnie działają też w przypadku osób, którym zależy na opanowaniu pewnych szczególnych umiejętności, takich jak skręcanie, skakanie lub na przykład pokonywanie stromych ścianek. Lista zagadnień, które możemy wspólnie przepracować w zasadzie nie ma końca. Największą zaletą szkolenia indywidualnego jest to, że to właśnie Ty wybierasz jak, gdzie i kiedy będziemy pracować nad Twoją techniką!

Zasady i bezpieczeństwo

WYTYCZNE COVIDOWE

Nasze zajęcia przeprowadzamy zgodnie z wytycznymi GIS. W trakcie treningu nie musisz mieć na twarzy maseczki, ale jeśli czujesz potrzebę by ją założyć, nikt nie będzie miał z tym problemów. Przy wszystkich ćwiczeniach zachowujemy bezpieczne odległości, a w przypadku złego samopoczucia, odradzamy kursantom udział w zajęciach. 

ZASADY REZERWACJI

Warunki Rezerwacji – na szkolenie indywidualne zgłaszasz się wypełniając formularz dostępny po kliknięci w przycisk „ZAPISZ SIĘ”. Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania nasi pracownicy skontaktują się z Tobą by ustalić szczegóły. 

WARUNKI REZYGNACJI ZE SZKOLEŃ

Z rezerwacji można zrezygnować bezkosztowo do 48 godzin przed rozpoczęciem zajęć. Jeżeli natomiast rezygnacja nastąpi 24 godziny przed datą rozpoczęcia zajęć to zwrot następuje w postaci 50% całej kwoty. W celu otrzymania faktury VAT po dokonaniu rezerwacji prosimy o przesłanie danych firmy na biuro@mtbacademy.pl

Kolejne kroki:

Nasze obozy prowadzimy już od paru dobrych lat. Co roku na kilku różnych turnusach szkolimy dorosłych oraz dzieci i młodzież. Zebrane doświadczenie umożliwiło nam opracowanie programów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych podopiecznych. Niezależnie od tego, czy szkolimy dzieciaki w wieku szkolnym, progresujemy na obozach dla dorosłych lub spotykamy się na obozach TYLKO dla kobiet, zawsze działamy w pełni profesjonalnie i po prostu dobrze się z wami bawimy! 

W naszej ofercie znajdziecie kilka różnych typów obozów w różnych lokalizacjach. Tego typu wyjazdy są dla wielu osób kolejnym naturalnym krokiem po zaliczeniu pierwszego szkolenia pod naszym okiem. Niektóre obozy są krótsze i trwają weekend lub kilka dni, a inne są dłuższe i wymagają większego zaangażowania. W swojej ofercie mamy obozy tylko dla młodzieży oraz tylko dla kobiet oraz wyjazdy dla wszystkich – niezorientowane na płeć czy wiek. Takie zróżnicowanie wpływa na efektywność treningów i pozwala stworzyć atmosferę, dzięki której każdy uczestnik obozu czuje się pewnie i może z dużą dozą spokoju przekraczać kolejne granice. 

Dowiedz się więcej o szkoleniach


  Partnerzy

  logo garmin
  logo fox
  logo specialized

  Szczegóły

  • cały rok
  • od 140 zł / h
  • Dowolny poziom
  • Kraków / Zakopane / Kluszkowce

  Menu