5 Turnusów obozów rowerowych Dla dzieci i młodzieży Szkolenie enduro Szkolenia indywidualne i grupowe
Dla dorosłych w całej Polsce
Wycieczki i szkolenia E-Bike Przeżyj z nami rowerową przygodę życia! Zwiedzaj świat na rowerze! Wyprawy do Maroko, Nepalu, Gruzji
Tripy do europejskich bikeparków

Zobacz jak wyglądał Małopolska
Joy Ride Festiwal
– w sezonie 2020
Zobacz relację z Małopolska
Joy Ride Festiwal 2020
Weź udział w Małopolska
Joy Ride Festiwal
– Widzimy się 18-20 czerwca
2021 w Kluszkowcach!
Nie może Cie zabraknąć na
zakończeniu sezonu w Zakopanem!
– Rezerwuj weekend
17-19 września 2021!
Slide

Szkolenia rowerowe

Poprawiaj swoje umiejętności z MTBAcademy!

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą – organizowane przez nas wyprawy rowerowe z pewnością na długo pozostaną w Twojej pamięci! Każda wyprawa rowerowa zapewnia przypływ adrenaliny i dobrą zabawę. Przekonaj się! Proponujemy także specjalną ofertę dla firm – wycieczka rowerowa może być też dobrym sposobem na integrację.

Szkolenie enduro

Wypożyczalnia sprzętu

Nie masz odpowiedniego wyposażenia?

Jeżeli nie posiadasz jeszcze odpowiedniego wyposażenia na wycieczki rowerowe – nic straconego! Oferujemy nasz sprzęt także na każdy tygodniowy obóz rowerowy w górach. Skorzystaj z usług naszej wypożyczalni, w której znajdziesz zarówno rowery enduro, jak i kaski, ochraniacze kolan oraz łokci. Wypożyczamy sprzęt wysokiej jakości, pochodzący od renomowanych producentów. Z takim przygotowaniem pokonasz wszystkie trasy rowerowe!

Bądź na bieżąco

Testy, newsy, porady, miejscówki

Bike Camp

Obozy rowerowe – pasjonujące wyprawy dla młodzieży i dorosłych

Weź udział w wyprawie, która dostarczy Ci samych niezapomnianych wrażeń! Proponujemy obozy rowerowe w Polsce i poza granicami naszego kraju. Wybierz taki obóz rowerowy, który jest dostosowany do Twojego poziomu zaawansowania. Oferujemy zarówno wyprawy rowerowe dla osób początkujących, jak i przygotowujemy takie trasy rowerowe, na których mogą wykazać się osoby zaawansowane. Zapraszamy nie tylko dorosłych – ale i dzieci oraz młodzież. Obóz rowerowy dla młodzieży pozwala uczestnikom podszkolić technikę i przygotowuje ich do jazdy na naprawdę wymagającym terenie.

Partnerzy

Nasi wspierający!