• Home
  • Obozy

Obóz rowerowy dla kobiet w Szczyrku

Obóz rowerowy dla kobiet w Szczyrku

Dziewuchy na rowery! Nasz obóz rowerowy dla kobiet w Szczyrku został zaplanowany i przygotowany z myślą o kobietach i ich potrzebach. Nie liczcie jednak na taryfę ulgową! Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych instruktorów MTBAcademy – Mistrzów Polski w Zjeździe, podróżników i budowniczych tras rowerowych. Na szkoleniach poznacie wszystkie tajniki rowerowego fachu, a trenerzy zadbają o to, by przekraczanie własnych granic odbywało się w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze!

Obóz organizowany jest TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA KOBIET, więc jeśli chcesz rozwinąć swoje rowerowe umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, bez stresu, nerwów i nudnego gadania o sprzęcie, z którego słyną “enduro-eksperci”, to świetnie trafiłaś. My skupiamy się na konkretach. Chcemy by każda uczestniczka, opuściła obóz z nowymi umiejętnościami, olbrzymią dozą pewności siebie i rowerową zajawką na zupełnie nowym poziomie!

Nasz obóz to coś więcej niż nudne szkolenie rowerowe, na którym uczestnicy zasypywani są nudną teorią i wykonują kilka ćwiczeń praktycznych. Na zajęciach chcemy pokazać wam naszą rowerową pasję, która od paru dobrych lat stała się naszym sposobem na życie. Nauczymy was myśleć, mówić, patrzeć, a przede wszystkim jeździć jak na rowerzystę(tkę) przystało. Udowodnimy wam, że nawet bardzo wymagający teren da się pokonać z uśmiechem na twarzy i pokażemy jak dobrze (i bezpiecznie) bawić się na rowerze!

Zajęcia prowadzone będą w małych grupach, a riderki dopasowane zostaną zgodnie z poziomem zaawansowania. Dzięki temu każdą uczestniczkę możemy potraktować indywidualnie i w pełni skupić się na jej progresie!