• Home
  • Obozy

Obóz rowerowy dla kobiet w Kluszkowcach

Obóz rowerowy dla kobiet w Kluszkowcach

Dziewuchy na rowery! Nasz obóz rowerowy dla kobiet w Kluszkowcach został zaplanowany i przygotowany z myślą o kobietach i ich potrzebach. Nie liczcie jednak na taryfę ulgową! Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych instruktorów MTBAcademy – Mistrzów Polski w Zjeździe, podróżników i budowniczych tras rowerowych. Na szkoleniach poznacie wszystkie tajniki rowerowego fachu, a trenerzy zadbają o to, by przekraczanie własnych granic odbywało się w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze!

Nasz obóz rowerowy dla kobiet w Kluszkowcach to coś więcej niż nudne szkolenie rowerowe, na którym uczestnicy zasypywani są nudną teorią i wykonują kilka ćwiczeń praktycznych. Na zajęciach chcemy pokazać wam naszą rowerową pasję, która od paru dobrych lat stała się naszym sposobem na życie. Nauczymy was myśleć, mówić, patrzeć, a przede wszystkim jeździć jak na rowerzystę(tkę) przystało. Udowodnimy wam, że nawet bardzo wymagający teren da się pokonać z uśmiechem na twarzy i pokażemy jak dobrze (i bezpiecznie) bawić się na rowerze!

Zajęcia prowadzone będą w małych grupach, a riderki dopasowane zostaną zgodnie z poziomem zaawansowania. Dzięki temu każdą uczestniczkę możemy potraktować indywidualnie i w pełni skupić się na jej progresie!

Nasze obozy odbywają się w niezwykłym miejscu. Wulkaniczna góra Wdżar w Kluszkowcach, to bez dwóch zdań jedna z najpiękniejszych lokalizacji w Polsce. Niesamowity widok na Tatry i jezioro Czorsztyńskie robi wrażenie na każdym turyście który pojawia się w Kluszkowcach. Dookoła rozciąga się dolina Dunajca wzdłuż której poprowadzono jeden z najpiękniejszych szlaków rowerowych w kraju – Velo Dunajec