Himalaje na rowerze – wernisaż & slajdowisko

 • 16.12.2018
  • Spotkanie z naszymi przewodnikami po Nepalu
  • -
   Zimne piwko
  • -
   Doborowe/rowerowe towarzystwo

  Himalaje na rowerze – wernisaż & slajdowisko, Dla każdego!

  Pietruszka - fotografia oraz MTBacademy zapraszają na wernisaż i wystawę zdjęć z rowerowej wyprawy do Nepalu, która pojawi się w STRH Bistro Art Cafe już 16 grudnia!

  Zdjęcia są reportażem z prawie trzytygodniowej eskapady rowerowej, organizowanej przez Specialized MTB Academy szlakiem dookoła Annapurny.

  Zabierzemy Was w 300 km podróż do świata absolutnie magicznego. Zobaczycie kolorowe, tłoczne Katmandu, małe wioseczki ukryte wśród bananowej dżungli, malownicze pola tarasowe, majestatyczne wodospady, wiszące mosty, łopoczące na wietrze flagi modlitewne, świątynie i, rzecz jasna, himalajskie szczyty. A wszystko z perspektywy siodełka.


  Dla kogo?

  Podróżowanie na rowerze okazało się fenomenalnym sposobem poznawania pięknych, otwartych ludzi, ich kultury, tak innej od naszej, podziwiania Himalajów, obcowania z miejscem i przestrzenią. Nie oddzielała nas szyba samochodu, nie ograniczało wolne tempo marszu. Po każdym dniu nie chowaliśmy się w ciepłym hotelu, tylko spędzaliśmy długie wieczory w surowych ale bardzo gościnnych gesthousach.

  To była przygoda życia. Chętnie przeżyjemy ją jeszcze raz z Wami!

  • Bez noclegu
  • Zakopane - STRH Bistro Art Cafe - Krupówki 4a
  • Bezpłatne

Himalaje na rowerze – wernisaż & slajdowisko

18:00 – Rozpoczęcie slajdowiska

STRH Bistro Art Cafe

ul. Krupówki 4a, Zakopane

We własnym zakresie.

Bezpłatne.

Rower tym razem nie będzie niezbędny, uśmiech zdecydowanie wystarczy!

ZapisyOnline

Wstęp na Wernisaż jest bezpłatny, dla każdego znajdziemy miejsce! Zapraszamy już 16 grudnia do STRH Bistro Art Cafe przy ul. Krupówki 4a w Zakopanem.

Videorelacja
GaleriaZdjęć